CORPARATE

CORPARATE

About Us

About Us

Gökeri Petrol olarak, 1996 yılından beri, emin adımlar ile her gün daha çok büyüyerek, yolumuza devam etmekteyiz. Uzman kadromuz ile “her gün daha yeniye, her gün daha çok çeşide “ hedefimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Gökeri Petrol 1996 yılında Sayın Recep Gökeri tarafından Bayrampaşa’da kurulmuş olup, 2010 yılından 2014 yılına kadar Zeytinburnu’nda, 2014 yılından bu yana ise yine Bayrampaşa da siz değerli müşterilerine, en iyi hizmet ve kaliteyi ulaştırmaktadır. Her zaman müşterilerimize en kaliteli ürünü, en ekonomik fiyatlara, en iyi hizmet ile sunmak için çalışıyoruz. Yaygın servis ağımız ve lojistik işbirliklerimiz ile, siz nerede iseniz, hizmeti oraya taşıyoruz.

Her geçen yıl bayiliklerimize yenilerini ekliyor, satış ağımızı büyütüyoruz. Özellikle Bolsol gibi kaliteli endüstriyel yağ markasının İstanbul Avrupa ve Trakya Bölge bayisi olmaktan gurur duyuyoruz. Her zaman, kalitenin yanında güler yüz ve müşteri ile olan samimiyete değer veren Gökeri Petrol olarak, deneyimli kadromuz ile müşterilerimizi memnun etmek için en üst seviyede çaba harcıyoruz.